Chladič turba NISSENS 96420
Cena od Autodíly
Ověřené e-shopy
Kategorie: Chladiče a jejich díly
Výrobce: NISSENS
EAN: 5707286375024
Cena od 6 226 Kč, Skladem
Krátký popis
Číslo výrobku: 96420 Zjednodušené číslo výrobku: 96420 OEM čísla (originální čísla automobilky): AUDI 1K0145803P (1K0145803P) Celý popisChladič turba NISSENS 96420
Kde je Chladič turba NISSENS 96420 nejlevnější? Podívejte se na naše porovnání cen nebo jej vyhledejte na Heurece.
Kde mají Chladič turba NISSENS 96420?
Produkt Chladič turba NISSENS 96420 můžete zakoupit v následujících eshopech. Seřadili jsme jejich ceny vzestupně, abyste se mohli podívat, kde mají Chladič turba NISSENS 96420 nejlevnější!
|
|
Chladiče a jejich díly
Chladič turba NISSENS 96420 |
6226 Kč | |
|
|
Chladiče a jejich díly
Chladič turba NISSENS 96420 |
Stručné informace
| Kategorie: | Chladiče a jejich díly |
| Výrobce: | NISSENS |
| EAN: | 5707286375024 |
| Cena od: | 6 226 Kč |
Další kategorie
Recenze Chladič turba NISSENS 96420
Recenze Chladič turba NISSENS 96420
Číslo výrobku: 96420 Zjednodušené číslo výrobku: 96420 OEM čísla (originální čísla automobilky): AUDI 1K0145803P (1K0145803P)Produkt Chladič turba NISSENS 96420 z kategorie Chladiče a jejich díly si můžete zakoupit například v internetovém obchodě Automotoprikryl.cz za cenu 6226 Kč.
Parametry Chladič turba NISSENS 96420
Chladič turba NISSENS 96420 má EAN kód 5707286375024
Veškeré další parametry výrobku Chladič turba NISSENS 96420 naleznete například na webu Automotoprikryl.cz
Recenze a hodnocení Chladič turba NISSENS 96420
Průměrné hodnocení · 5.0
Přidat hodnocení
Hodnocení a komentáře (1)
Dobrý produkt












































